پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC (کابل مودم فیبر نوری)

150,000 تومان

13 افرادی که اکنون این محصول را تماشا می کنند!

حمل و نقل سریع

تنوع محصولات

پشتیبانی 24 ساعته

تحویل سریع

توضیحات تکمیلی

ویژگی های محصول

ویژگی‌های پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC:

  • نوع استفاده: مخصوص مودم های فیبرنوری
  • رنگ کانکتورهای فیبرنوری: آبی – آبی یا UPC-UPC
  • نوع کانکتور: SC-SC
  • تعداد کور: Simplex
  • نوع فیبر: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد

نقد و بررسی محصول

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC، یکی از پرکاربردترین اتصالات در شبکه‌های فیبر نوری است. این پچ کورد فیبر نوری با استفاده از فیبر نوری با کیفیت ساخت فوق‌العاده، اتصالی قوی و پایدار را بین دستگاه‌ها ایجاد می‌کند. با استفاده از پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC، می‌توانید به راحتی و به صورت مطمئنی دستگاه‌های خود را به شبکه فیبر نوری متصل کنید و از انتقال سریع و پایدار داده‌ها و سیگنال‌های نوری بهره‌مند شوید. با کیفیت ساخت بالا و عملکرد قابل اعتماد، پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC انتخابی عالی برای اتصالات شبکه فیبر نوری شماست.

کابل برای مودم فیبر نوری

کابل برای مودم فیبر نوری، ابزاری بسیار حیاتی است که برای اتصال مستقیم مودم فیبر نوری به شبکه فیبر نوری استفاده می‌شود. این کابل، با استفاده از رابط نگزنس SC-SC، اتصالی پایدار بین مودم فیبر نوری و شبکه فیبر نوری ایجاد می‌کند. با استفاده از این کابل، سیگنال‌های نوری بین دستگاه‌ها به طور سریع و با کیفیت منتقل می‌شود، که باعث ایجاد اتصال قوی و پایدار در شبکه فیبر نوری شما می‌شود. پچ کورد فیبرنوری nexans SC-SC یکی از کابل‌های پرکاربرد برای اتصال مودم فیبر نوری است که با دقت و کیفیت ساخت بالا تولید شده است. با استفاده از این پچ کورد، می‌توانید از اتصال قوی و پایدار در شبکه فیبر نوری خود لذت ببرید و سرعت و کارایی بالای ارتباطات را تجربه کنید.

خرید پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC

خرید پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC به شما امکان می‌دهد ارتباطی پایدار و با کیفیت بین دو دستگاه یا تجهیزات با رابط SC برقرار کنید. این پچ کورد با رابط SC در هر دو سر ارائه می‌شود و برای اتصال دستگاه‌ها به شبکه‌های فیبر نوری استفاده می‌شود. با خرید پچ کورد مورد نظر، می‌توانید از اتصال سریع و مطمئن بین تجهیزات خود لذت ببرید.

قیمت پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC:

قیمت پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC ممکن است متغیر باشد و به عوامل مختلفی مانند طول کابل، نوع فیبر و برند محصول بستگی داشته باشد. قبل از خرید، منابع مختلفی را بررسی کنید و قیمت‌ها را مقایسه کنید تا بهترین گزینه را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که همچنین به کیفیت و عملکرد پچ کورد توجه کنید، زیرا این موارد نیز بر ارزش خرید تأثیر می‌گذارند.

مشخصات کالا

نوع فیبر
سینگل مود (SM)
برند
نگزنس | Nexans
نوع ساختار
simplex (SX)
نوع کانکتور
SC-SC
متراژ
1 متری ,
3 متری ,
5 متری ,
10 متری ,
15 متری ,
20 متری