پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس مالتی مود

99,000 تومان

10 افرادی که اکنون این محصول را تماشا می کنند!

حمل و نقل سریع

تنوع محصولات

پشتیبانی 24 ساعته

تحویل سریع

توضیحات تکمیلی

ویژگی های محصول

  • نوع فیبر: Multimode
  • تعداد کور: Duplex
  • نوع کانکتور: LC-LC

نقد و بررسی محصول

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس مالتی مود

مشخصات فنی پچ‌کورد فیبرنوری LC-LC:

  • برند: نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور:LC-LC
  • تعداد کور: Duplex
  • نوع فیبر: Multimode
  • رنگ کابل  نارنجی
  • رنگ کانکتور کرم

 

 

مشخصات کالا

نوع فیبر
مالتی مود (MM)
برند
نگزنس | Nexans
نوع ساختار
Duplex (DX)
نوع کانکتور
LC-LC