پچ کورد فیبرنوری لگراند LC/LC DX MM

190,000 تومان

14 افرادی که اکنون این محصول را تماشا می کنند!

حمل و نقل سریع

تنوع محصولات

پشتیبانی 24 ساعته

تحویل سریع

توضیحات تکمیلی

ویژگی های محصول

  • نوع فیبر: Multimode
  • تعداد کور:  Duplex
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • نوع پولیش: UPC

نقد و بررسی محصول

پچ کورد فیبرنوری لگراند LC/LC DX MM

  • برند: لگراند(Legrand) فرانسه
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • تعداد کور: Duplex
  • نوع فیبر: Multimode
  • رنگ کابل : نارنجی

کابل‌های رابط فیبرنوری (پچ‌کورد فیبرنوری) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و پچ پنل‌ها استفاده شود. این کابل‌ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode و multi mode وجود دارند. همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در مدل‌های ST _SC _MTRJ _LC و یا ترکیباتی از آن‌ها نوع ارتباط تفاوت می‌کند.

 

مشخصات کالا

متراژ
2 متری
نوع پولیش
UPC
نوع فیبر
مالتی مود (MM)
برند
لگراند | Legrand
نوع ساختار
Duplex (DX)
نوع کانکتور
LC-LC